Location : Home > T > TNPW1206232KBEEN
TNPW1206232KBEEN
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW1206232KBEEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW1206232KBEEN Thin Film Resistors - SMD 232Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW1206232KBEEN SMD Pb-Free 665000 VISHAY 11+ original in stock Philchip Electronics Limited
TNPW1206232KBEEN 659875 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
TNPW1206232KBEEN 659875 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
TNPW1206232KBEEN 659875 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
TNPW1206232KBEEN RES SMD 232K OHM 0.1 1/4W 1206 775600 Vishay Dale 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.