Location : Home > T > TNPW120617K4BETA
TNPW120617K4BETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW120617K4BETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW120617K4BETA Thin Film Resistors - SMD 17.4Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW120617K4BETA RES SMD 17.4K OHM 0.1 1/4W 1206 1424800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW120617K4BETA RES SMD 17.4K OHM 0.1 1/4W 1206 779500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com