Location : Home > T > TNPW1206130RBETA
TNPW1206130RBETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW1206130RBETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW1206130RBETA RES SMD 130 OHM 0.1 1/4W 1206 1448900 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW1206130RBETA RES SMD 130 OHM 0.1 1/4W 1206 803600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW1206130RBETA Thin Film Resistors - SMD 130ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com