Location : Home > T > TNPW08059K31BEEN
TNPW08059K31BEEN
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW08059K31BEEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW08059K31BEEN RES SMD 9.31K OHM 0.1 1/8W 0805 1337400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW08059K31BEEN RES SMD 9.31K OHM 0.1 1/8W 0805 677400 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW08059K31BEEN Thin Film Resistors - SMD 9.31Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com