Location : Home > T > TNPW080593R1BEEA
TNPW080593R1BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW080593R1BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW080593R1BEEA 15+ 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW080593R1BEEA 659875 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
TNPW080593R1BEEA 659875 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
TNPW080593R1BEEA Thin Film Resistors - SMD 93.1ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
TNPW080593R1BEEA RES SMD 93.1 OHM 0.1 1/8W 0805 900000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.