Location : Home > T > TNPW080590R9BEEN
TNPW080590R9BEEN
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW080590R9BEEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW080590R9BEEN Thin Film Resistors - SMD 90.9ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW080590R9BEEN RES SMD 90.9 OHM 0.1 1/8W 0805 1520300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW080590R9BEEN RES SMD 90.9 OHM 0.1 1/8W 0805 884000 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com