Location : Home > T > TNPW080584K5BEEN
TNPW080584K5BEEN
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW080584K5BEEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW080584K5BEEN RES SMD 84.5K OHM 0.1 1/8W 0805 1256700 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW080584K5BEEN Thin Film Resistors - SMD 84.5Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com