Location : Home > T > TNPW080582K0BEEA
TNPW080582K0BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW080582K0BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW080582K0BEEA Thin Film Resistors - SMD 82Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW080582K0BEEA 15+ 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW080582K0BEEA 659875 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
TNPW080582K0BEEA 659875 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
TNPW080582K0BEEA Thin Film Resistors - SMD 82Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
TNPW080582K0BEEA RES SMD 82K OHM 0.1 1/8W 0805 699800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.