Location : Home > T > TNPW08057K87BEEA
TNPW08057K87BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW08057K87BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW08057K87BEEA 15+ 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW08057K87BEEA 659875 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
TNPW08057K87BEEA 659875 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
TNPW08057K87BEEA Thin Film Resistors - SMD 7.87Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
TNPW08057K87BEEA RES SMD 7.87K OHM 0.1 1/8W 0805 709600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.