Location : Home > T > TNPW08057K77BEEA
TNPW08057K77BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW08057K77BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW08057K77BEEA 15+ 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW08057K77BEEA Thin Film Resistors - SMD 7.77Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
TNPW08057K77BEEA RES SMD 7.77K OHM 0.1 1/8W 0805 605000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TNPW08057K77BEEA RES SMD 7.77K OHM 0.1 1/8W 0805 499800 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited