Location : Home > T > TNPW08057K50BEEN
TNPW08057K50BEEN
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW08057K50BEEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW08057K50BEEN RES SMD 7.5K OHM 0.1 1/8W 0805 1338500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW08057K50BEEN Thin Film Resistors - SMD 7.5Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com