Location : Home > T > TNPW08057K32BEEA
TNPW08057K32BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW08057K32BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW08057K32BEEA Thin Film Resistors - SMD 7.32Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW08057K32BEEA 15+ 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW08057K32BEEA 659875 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
TNPW08057K32BEEA 659875 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
TNPW08057K32BEEA Thin Film Resistors - SMD 7.32Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
TNPW08057K32BEEA RES SMD 7.32K OHM 0.1 1/8W 0805 709800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.