Location : Home > T > TNPW080576K8BEEA
TNPW080576K8BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW080576K8BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW080576K8BEEA 15+ 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW080576K8BEEA 659875 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
TNPW080576K8BEEA 659875 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
TNPW080576K8BEEA Thin Film Resistors - SMD 76.8Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
TNPW080576K8BEEA RES SMD 76.8K OHM 0.1 1/8W 0805 700100 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.