Location : Home > T > TNPW080575R0BETA
TNPW080575R0BETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW080575R0BETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW080575R0BETA 659875 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
TNPW080575R0BETA RES SMD 75 OHM 0.1 1/8W 0805 1549100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW080575R0BETA Thin Film Resistors - SMD 75ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com