Location : Home > T > TNPW08056K81BEEN
TNPW08056K81BEEN
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW08056K81BEEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW08056K81BEEN RES SMD 6.81K OHM 0.1 1/8W 0805 1338900 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW08056K81BEEN N/A 90000 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TNPW08056K81BEEN Thin Film Resistors - SMD 6.81Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com