Location : Home > T > TNPW08056K12BEEA
TNPW08056K12BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW08056K12BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW08056K12BEEA 15+ 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW08056K12BEEA Thin Film Resistors - SMD 6.12Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
TNPW08056K12BEEA RES SMD 6.12K OHM 0.1 1/8W 0805 606300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TNPW08056K12BEEA RES SMD 6.12K OHM 0.1 1/8W 0805 501100 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
TNPW08056K12BEEA Thin Film Resistors - SMD 6.12Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com