Location : Home > T > TNPW08055K90BETA
TNPW08055K90BETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW08055K90BETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW08055K90BETA ROSH 16575 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
TNPW08055K90BETA RES SMD 5.9K OHM 0.1 1/8W 0805 1527500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW08055K90BETA 659875 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
TNPW08055K90BETA Thin Film Resistors - SMD 5.9Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com