Location : Home > T > TNPW08055K49BEEN
TNPW08055K49BEEN
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW08055K49BEEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW08055K49BEEN RES SMD 5.49K OHM 0.1 1/8W 0805 1340100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW08055K49BEEN Thin Film Resistors - SMD 5.49Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com