Location : Home > T > TNPW0805576KBEEN
TNPW0805576KBEEN
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW0805576KBEEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW0805576KBEEN Thin Film Resistors - SMD 576Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW0805576KBEEN RES SMD 576K OHM 0.1 1/8W 0805 1524300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com