Location : Home > T > TNPW080554K9BEEN
TNPW080554K9BEEN
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW080554K9BEEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW080554K9BEEN N/A 90000 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TNPW080554K9BEEN Thin Film Resistors - SMD 54.9Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW080554K9BEEN RES SMD 54.9K OHM 0.1 1/8W 0805 1546900 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW080554K9BEEN RES 54.9K OHM 1/8W 0.1 0805 10963 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor