Location : Home > T > TNPW080553K0BEEA
TNPW080553K0BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW080553K0BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW080553K0BEEA 15+ 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW080553K0BEEA Thin Film Resistors - SMD 53Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TNPW080553K0BEEA Thin Film Resistors - SMD 53Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
TNPW080553K0BEEA RES SMD 53K OHM 0.1 1/8W 0805 608000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TNPW080553K0BEEA Thin Film Resistors - SMD 53Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com