Location : Home > T > TNPW080551R1BEEN
TNPW080551R1BEEN
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW080551R1BEEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW080551R1BEEN Thin Film Resistors - SMD 51.1ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW080551R1BEEN RES SMD 51.1 OHM 0.1 1/8W 0805 1523100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW080551R1BEEN RES SMD 51.1 OHM 0.1 1/8W 0805 886800 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com