Location : Home > T > TNPW080551K1BEEN
TNPW080551K1BEEN
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW080551K1BEEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW080551K1BEEN RES SMD 51.1K OHM 0.1 1/8W 0805 1259100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW080551K1BEEN N/A 90000 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MP4-2E-1E-1L-1L-00 IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP4-2E-1E-1L-1L-00 NEW 87530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPS58-M Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 48V 55W