Location : Home > T > TNPW08054K81BEEA
TNPW08054K81BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW08054K81BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW08054K81BEEA 15+ 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW08054K81BEEA 659875 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
TNPW08054K81BEEA 659875 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
TNPW08054K81BEEA Thin Film Resistors - SMD 4.81Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TNPW08054K81BEEA Thin Film Resistors - SMD 4.81Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
XMA-01 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Configurable Power Supply Chassis 200W 4 Slot AC DC Configurable Power Supply Chassis