Location : Home > T > TNPW080546K4BETA
TNPW080546K4BETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW080546K4BETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW080546K4BETA RES 46.4K OHM 1/8W 0.1 0805 18602 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
TNPW080546K4BETA Thin Film Resistors - SMD 46.4Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
TNPW080546K4BETA Thin Film Resistors - SMD 46.4Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd