Location : Home > T > TNPW080544K2BETA
TNPW080544K2BETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW080544K2BETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW080544K2BETA RES SMD 44.2K OHM 0.1 1/8W 0805 1337600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW080544K2BETA RES SMD 44.2K OHM 0.1 1/8W 0805 702600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW080544K2BETA Thin Film Resistors - SMD 44.2Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com