Location : Home > T > TNPW080540K2BETA
TNPW080540K2BETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW080540K2BETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW080540K2BETA ROSH 16575 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
TNPW080540K2BETA RES SMD 40.2K OHM 0.1 1/8W 0805 1338100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW080540K2BETA Thin Film Resistors - SMD 40.2Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com