Location : Home > T > TNPW08053K79BEEA
TNPW08053K79BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW08053K79BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW08053K79BEEA 15+ 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW08053K79BEEA Thin Film Resistors - SMD 3.79Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TNPW08053K79BEEA Thin Film Resistors - SMD 3.79Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
TNPW08053K79BEEA RES SMD 3.79K OHM 0.1 1/8W 0805 610200 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TNPW08053K79BEEA RES SMD 3.79K OHM 0.1 1/8W 0805 505000 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited