Location : Home > T > TNPW0805316KBEEN
TNPW0805316KBEEN
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW0805316KBEEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW0805316KBEEN RES SMD 316K OHM 0.1 1/8W 0805 1250600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW0805316KBEEN Thin Film Resistors - SMD 316Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com