Location : Home > T > TNPW080530K1BETA
TNPW080530K1BETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW080530K1BETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW080530K1BETA ROSH 16575 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
TNPW080530K1BETA RES SMD 30.1K OHM 0.1 1/8W 0805 1339600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PSAC60W-560-R-CN2 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 56V 60W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
PSAC60W-560-R-CN2 IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PSAC60W-560-R-CN2 NEW 88650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CENB1060A1212Q01 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 12V 60W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
YEV09T03-RG Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER
R2S-1224/HP Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 2W 12VIN 24VOUT
R2S-1224/HP IC 40300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R2S-1224/HP NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R2S-1224/HP Recom Power 10000 12+ 12+ SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
R2S-1224/HP Recom Power 6630 12+ 8-SMD Module (5 Leads) Evergreen Electronics Co.,Ltd
1462039-5 Relays Signal Relays, Up to 2 Amps Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
1462039-5 TE 10000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
1462039-5 TE 10000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
NCP1380DGEVB IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NCP1380DGEVB NEW 97550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KIT_TC1798_SK IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KIT_TC1798_SK INFIN 1 Electronic Universe
KIT_TC1798_SK NEW 78390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RER65FR174RC02 Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 0.174 OHM 1% 10W
RER65FR174RC02 IC 40780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RER65FR174RC02 NEW 87470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RER65FR174RC02 Vishay 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
HS300 R33 F Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 0.33 OHM 1% 300W