Location : Home > T > TNPW08052K21BEEA
TNPW08052K21BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW08052K21BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW08052K21BEEA Thin Film Resistors - SMD 2.21Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW08052K21BEEA N/A 90000 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TNPW08052K21BEEA RES SMD 2.21K OHM 0.1 1/8W 0805 709100 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TNPW08052K21BEEA RES SMD 2.21K OHM 0.1 1/8W 0805 603900 Vishay Dale 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.