Location : Home > T > TNPW080529K4BETA
TNPW080529K4BETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW080529K4BETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW080529K4BETA RES 29.4K OHM 1/8W 0.1 0805 10212 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
TNPW080529K4BETA Thin Film Resistors - SMD 29.4Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
TNPW080529K4BETA Thin Film Resistors - SMD 29.4Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TNPW080529K4BETA Thin Film Resistors - SMD 29.4Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VGS-50-5 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 50W