Location : Home > T > TNPW080526K7BETA
TNPW080526K7BETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW080526K7BETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW080526K7BETA RES 26.7K OHM 1/8W 0.1 0805 6590 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
TNPW080526K7BETA Thin Film Resistors - SMD 26.7Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
TNPW080526K7BETA Thin Film Resistors - SMD 26.7Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd