Location : Home > T > TNPW0805249RBETA
TNPW0805249RBETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW0805249RBETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW0805249RBETA RES 249 OHM 1/8W 0.1 0805 10079 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
TNPW0805249RBETA Thin Film Resistors - SMD 249ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
TNPW0805249RBETA Thin Film Resistors - SMD 249ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TNPW0805249RBETA Thin Film Resistors - SMD 249ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com