Location : Home > T > TNPW08051K69BEEN
TNPW08051K69BEEN
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW08051K69BEEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW08051K69BEEN RES SMD 1.69K OHM 0.1 1/8W 0805 1346000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW08051K69BEEN RES SMD 1.69K OHM 0.1 1/8W 0805 686000 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW08051K69BEEN Thin Film Resistors - SMD 1.69Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com