Location : Home > T > TNPW08051K21BEEN
TNPW08051K21BEEN
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW08051K21BEEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW08051K21BEEN Thin Film Resistors - SMD 1.21Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW08051K21BEEN N/A 90000 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TNPW08051K21BEEN RES SMD 1.21K OHM 0.1 1/8W 0805 1347500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com