Location : Home > T > TNPW0805162RBETA
TNPW0805162RBETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW0805162RBETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW0805162RBETA Thin Film Resistors - SMD 162ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TNPW0805162RBETA 659875 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
TNPW0805162RBETA RES SMD 162 OHM 0.1 1/8W 0805 1545500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com