Location : Home > T > TNPW080514K3BETA
TNPW080514K3BETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW080514K3BETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW080514K3BETA RES 14.3K OHM 1/8W 0.1 0805 7000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
TNPW080514K3BETA Thin Film Resistors - SMD 14.3Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
TNPW080514K3BETA Thin Film Resistors - SMD 14.3Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TNPW080514K3BETA Thin Film Resistors - SMD 14.3Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com