Location : Home > T > TNPW080512K9BEEA
TNPW080512K9BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW080512K9BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW080512K9BEEA 15+ 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW080512K9BEEA Thin Film Resistors - SMD 12.9Kohms .1 25ppm 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TNPW080512K9BEEA Thin Film Resistors - SMD 12.9Kohms .1 25ppm 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
TNPW080512K9BEEA RES SMD 12.9K OHM 0.1 1/8W 0805 687200 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TNPW080512K9BEEA RES SMD 12.9K OHM 0.1 1/8W 0805 582000 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
TNPW080512K9BEEA Thin Film Resistors - SMD 12.9Kohms .1 25ppm 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com