Location : Home > T > TNPW080512K7BEEN
TNPW080512K7BEEN
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW080512K7BEEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW080512K7BEEN RES SMD 12.7K OHM 0.1 1/8W 0805 1336000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW080512K7BEEN Thin Film Resistors - SMD 12.7Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com