Location : Home > T > TNPW0805113KBEEA
TNPW0805113KBEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW0805113KBEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW0805113KBEEA n/a 1000 VISHAYDALE 16+ new Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
TNPW0805113KBEEA 15+ 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW0805113KBEEA 659875 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
TNPW0805113KBEEA 659875 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
TNPW0805113KBEEA Thin Film Resistors - SMD 113Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TNPW0805113KBEEA Thin Film Resistors - SMD 113Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GLC65-5 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5.1V 65W