Location : Home > T > TNPW0603665RBETA
TNPW0603665RBETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW0603665RBETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW0603665RBETA RES SMD 665 OHM 0.1 1/10W 0603 1345800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
TNPW0603665RBETA Thin Film Resistors - SMD 665ohms .1 25ppm 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TNPW0603665RBETA Thin Film Resistors - SMD 665ohms .1 25ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd