Location : Home > T > TNPW060339K2BEEN
TNPW060339K2BEEN
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW060339K2BEEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW060339K2BEEN RES SMD 39.2K OHM 0.1 1/10W 1539100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW060339K2BEEN Thin Film Resistors - SMD 39.2Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com