Location : Home > T > TNPW0603324KBETA
TNPW0603324KBETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW0603324KBETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW0603324KBETA RES SMD 324K OHM 0.1 1/10W 0603 794100 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW0603324KBETA Thin Film Resistors - SMD 324Kohms .1 25ppm 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com