Location : Home > T > TNPW0603301RBETA
TNPW0603301RBETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW0603301RBETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW0603301RBETA Thin Film Resistors - SMD 301ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW0603301RBETA N/A 90000 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TNPW0603301RBETA RES SMD 301 OHM 0.1 1/10W 0603 1349900 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
TNPW0603301RBETA Thin Film Resistors - SMD 301ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd