Location : Home > T > TNPW0603301KBETA
TNPW0603301KBETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW0603301KBETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW0603301KBETA RES SMD 301K OHM 0.1 1/10W 0603 1429400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW0603301KBETA RES SMD 301K OHM 0.1 1/10W 0603 794400 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW0603301KBETA Thin Film Resistors - SMD 301Kohms .1 25ppm 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com