Location : Home > T > TNPW0603274RBEEN
TNPW0603274RBEEN
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW0603274RBEEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW0603274RBEEN RES SMD 274 OHM 0.1 1/10W 0603 1433800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW0603274RBEEN Thin Film Resistors - SMD 274ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com