Location : Home > T > TNPW0603232KBEEA
TNPW0603232KBEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW0603232KBEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW0603232KBEEA Thin Film Resistors - SMD 232Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW0603232KBEEA RES SMD 232K OHM 0.1 1/10W 0603 886500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.