Location : Home > T > TNPW0603220RBETA
TNPW0603220RBETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW0603220RBETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW0603220RBETA N/A 90000 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TNPW0603220RBETA RES SMD 220 OHM 0.1 1/10W 0603 1501600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
TNPW0603220RBETA Thin Film Resistors - SMD 220ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd