Location : Home > T > TNPW0603196RBEEA
TNPW0603196RBEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW0603196RBEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW0603196RBEEA RES SMD 196 OHM 0.1 1/10W 0603 592600 Vishay Dale 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TNPW0603196RBEEA Thin Film Resistors - SMD 196ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TNPW0603196RBEEA N/A 90000 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TNPW0603196RBEEA Thin Film Resistors - SMD 196ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com